OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
 

Kozmetika - Manikúra

Lymfodrenáž

Objednávky na: 0905 237 461 kozmetika Bc.Andrea Bukovčanová

Objednávky na: 0915 793 527 manikúra Erika Balcová

 Lymfodrenáž - pomocou prístroja

Je to prístroj odstraňujúci dôsledky nesprávnej životosprávy a nedostatku pohybu, ktoré sú výsledkom zlej látkovej výmeny. Zlepšuje metabolizmus celého organizmu a pôsobí na jeho celkovú detoxikáciu.


 
 
Lymfatický systém zabezpečuje, aby všetky škodlivé látky, ktoré sa do tela dostávajú vzduchom potravou, pokožkou alebo v tele vznikajú, boli z tela odvedené.

Lymfodrenáž predstavuje zvláštny druh tlakovej masáže, ktorá pomáha rozpustiť lymfatický systém a tak podporuje prietok lymfy. Uvoľnia sa lymfatické uzliny a spriechodnia lymfatické cievy, čím sa odpadové látky a toxíny posúvajú postupne až do lymfatického centra, kde sa lymfatický obeh spája s krvným.

Lymfa prúdi z poškodených partií tela do krvného obehu. Krvou sa dostáva do pečene, kde nastáva recyklácia živiny, stavebné látky a vitamíny sa vracajú späť do krvného obehu. Odpad a toxické látky sa prostredníctvom obličiek dostanú z tela von.

Na výkon lymfodrenáže sa používa prístroj pre sekvenčnú tlakovú masáž, ktorý sa skladá z vlastného prístroja a drenážnych návlekov. Návleky sú viackomorové, čím dosiahneme intenzívnejšiu drenáž. Princíp činnosti spočíva v postupnom nafukovaní jednotlivých komôr návleku.
Tlaková masáž je účinná na:
- zníženie hmotnosti
- odstraňovanie celulitídy a lymfatických opuchov
- odvodnenie a detoxikáciu tela
- aktiváciu lymfatického systému a krvného obehu
- prevenciu proti kŕčovým žilám
- pôsobí proti syndrómu ťažkých nôh


Odporúčania pre maximálne výsledky
Ošetrenie trvá 40 minút. Odporúčame 10/12 návštev, 2 - 3 krát do týždňa.
Pri ošetrení na zariadení odporúčame používať anticelulitídné krémy, ktoré zefektívnia výsledky. Dostatočný pitný režim tiež pozitívne vplýva na účinky tlakovej masáže.Kontraindikácie
- opuchy spôsobené ochoreniami srdca, pečene, ľadvín
- akútne vírusové alebo bakteriálne ochorenie
- akútne žilové ochorenie
- tehotenstvo
- onkologické ochorenia
Účinky
Lymfodrenáž veľmi dobre pôsobí ako prevencia proti celulitíde a redukuje už vzniknutú pomarančovú kožu. Zlepšuje a reguluje žilový obeh, uľavuje nohám s kŕčovými žilami a odstraňuje opuchy nôh.
Zdravý lymfatický systém, ako sme už povedali, očisťuje organizmus od toxínov a odpadových produktov. Tým pádom zlepšuje vzhľad pleti, obnovuje činnosť orgánov, organizmus je celkovo regenerovaný, očistený, pružný, zdravý... znovuzrodený.
Lymfodrenáž je jediný fyziologický spôsob ošetrenia kože a podkožia, ktorý môže spôsobiť ich regeneráciu. Cielená regenerácia ohrozenej partie starnúcej kože je problém nie len pre dermatológiu, ale i pre kozmetiku. Moderná kozmetika je nemysliteľná bez znalosti lymfatického systému, na ktorom visí bremeno transportu tkaninového moku a na ktorý žilný systém zo svojej zákonitej funkcie nestačí. Lymfodrenáž zlepšuje metabolizmus celého organizmu a pôsobí na jeho celkovou detoxikáciu. Doprajte si lymfodrenáž pomocou prístroja .
• Je to prístroj odstraňujúci dôsledky nesprávnej životosprávy a nedostatku pohybu, ktoré majú za následok zlú látkovou výmenu. A ako prístroj funguje?
• Najprv sa oblečiete do trička, legín (alebo niečoho podobného) a ponožiek, ktoré si prinesiete sebou. Na to vám oblečú zvláštne „nohavice“ pripomínajúce lyžiarske oblečenie. Z nich trčí množstvo tenkých hadičiek. Tie sa napoja na prístroj, a ten postupne nafukuje „nohavice“ od prstov na nohách smerom k bokom, bruchu až po rebrá. Rytmické tlakové vlny povoľujú a opäť nafukujú „nohavice“ a trochu pripomínajú zovretie, ako keď vám merajú krvný tlak. Procedúra trvá asi 40 minút a je veľmi príjemná. Ich prostredníctvom sa aktivuje „lenivý“ lymfatický systém, čím sa odvádza z tela tkaninová tekutina obsahujúca splodiny látkovej výmeny.
•Prístrojová lymfodrenáž tak pomáha odstraňovať celulitídu i tzv. pivné brucho u pánov, výrazne modeluje postavu – zmenšuje obvod stehien, bokov a brucha (a to už po 7 – 10 procedúrach až o 3 – 5 cm), odstraňuje únavu nôh, po pôrode spevňuje brušné svaly a celkovo detoxikuje organizmus.
• Okrem toho je prístrojová a manuálna lymfodrenáž priamo indikovaná ako najlepšia terapia chronických phlebitických opuchov, posttrombotického syndrómu, varikózit (tvorba krčových žil) behom tehotenstva, po pôrode spevňuje brušné svaly, varixov, profylaxie hlbokých trombóz, diabetických nôh, bércových vredov, celulitídy, ale predovšetkým primárneho či sekundárneho lymfatického opuchu (lymfedému).
Cena 1x...... 11euro        331,39sk
        10x......110 euro   3313,86sk + 1x ošetrenie zdarma!
 
CELULITÍDA
ČO BY STE MALI VEDIEŤ O CELULITÍDE?
Celulitída je estetický problém, ktorý postihuje najmä ženy. Celulitída je civilizačná choroba.
· Aký je pôvod a príčiny vzniku celulitídy?
· Ako je možné celulitídu liečiť a zároveň predchádzať jej vzniku?
Celulitída vzniká v dôsledku degeneratívnych zmien podkožného tkaniva, kde je porušená tzv. lymfatická drenáž. Prejavuje sa miestnym nahromadením tukových buniek (adipocytov) a zväčšením ich objemu. Celulitídu vyvolávajú a podporujú:
· nesprávne stravovacie návyky
· nedostatok pohybu
· fajčenie
· hormonálne výkyvy
· kolísanie hmotnosti
· stres
· zhoršený metabolizmus tukov
 
Celulitída postihuje najmä stehná a gluteálnu oblasť teda zadok, brucho a boky. V týchto miestach sa tukové bunky spájajú do hrubých hroznovitých strapcov, stláčajú cievy a tlačia aj na horné vrstvy kože. Zhoršené prekrvenie bráni na jednej strane zásobovaniu buniek dôležitými výživnými látkami, na druhej strane sa spomaľuje vylučovanie odpadových látok lymfatickými cestami.
 
 
Web Design by Marián Šutara
0915 032 608