OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
 

Kozmetika - Manikúra

Manikúra

Objednávky na: 0905 237 461 kozmetika Bc.Andrea Bukovčanová

Objednávky na: 0915 793 527 manikúra Erika Balcová

  MANIKÚRA
 
● japonská manikúra
● klasická manikúra
● zrýchlená manikúra
● francúzska manikúra
● masáž rúk
● parafínový zábal
● modelovanie gélových nechtov
● dopĺňanie gélových nechtov
● odstránenie gélových nechtov
● nail art
● lakovanie
 
P-SHINE - výživná japonská manikúra
P-Shine manikúra je čiste prírodná technika úpravy nechtov.
- je to úprava prírodných nechtov, tzv. voskovanie, ktorá má za úlohu vyživiť a posilniť nechtovú platničku, aby sa nechty nelámali a neštiepili. Nechty sa voskujú včelím voskom,
(obsahuje lipidy- tie dodávajú nechtom pružnosť, a zlúčeniny kremíka – ktoré sú významné pre metabolizmus nechta), a včelím púdrom (je to zmes jemných parafínov a včelieho vosku, obsahuje: glicerín, pantenol a lanerín, tieto zložky dodávajú nechtu vlhkosť, kremík, zinok – pre zdravý rast nechtu a vit. A, E, H, provitamíny B5 – potrebné pre regeneráciu nechtového lôžka).Výsledkom takto vyleštených nechtov je vysoký lesk. Nechty sú zároveň prekrvené a pripravené na zdravý rast. Tento spôsob ošetrenia je vhodný ako pre ženy, tak aj pre mužov.
Procedúra trvá približne 30 min a odporúča sa aplikovať 2 krát do mesiaca.
(cena 10 €)
 
 
 Klasická manikúra (mokrá manikúra)
- je to základná úprava nechtov, pri ktorej sa nechty upravujú opilovaním do určeného tvaru po dohode s klientom (hranaté, mandľové, oválne). Nechty sa nikdy nesmú pilovať od stredu k okraju nechta, ale naopak, od okraja k stredu. Predídem tým štiepeniu nechtov. Po upravení nechtov nasleduje zmäkčovací kúpeľ, po kúpeli zatlačíme kožičku (cutikulu). Nechty vyleštíme, prípadne nalakujeme. Na záver nanesieme olej na kožičku, aby sa vyživili nechtové valy (koža). Ruky nakrémujeme.
(Cena 8,50)
 
 
 Zrýchlená manikúra (suchá manikúra)
- postup je rovnaký ako pri mokrej manikúre, bez kúpeľa.
(Cena 6 €)
 
 Francúzska manikúra
- je to úprava nechtov ako pri klasickej manikúre s tým rozdielom, že voľný okraj nechtu /špička/ je nalakovaný na bielo. Táto manikúra sa skôr hodí rovnejším a kratším nechtom. V letnom období sa špičky nechtov lakujú aj výraznejšími lakmi.
(Cena 5 €)
 
Masáž rúk
- starostlivosť o pokožku rúk.
Ruky sú naším pomocníkom pri každej práci a preto by sa im z času na čas mala poskytnúť chvíľka relaxácie. Masáž je zameraná na prekrvenie rúk, pomáha odstraňovať stres, napätie a navodiť pocit uvoľnenia, osvieženia. Zároveň suchej, popraskanej a ochabnutej koži pomáha stať sa hydratovanou a sviežou.
(Cena 4 €)
 Parafínový zábal rúk
Parafínový kúpeľ na ruky vydáva blahodarné teplo a rešpektuje postihnuté miesta pre vlhké tepelné ošetrenie. Zmäkčuje a zjemňuje suchú a popraskanú kožu. Parafín sa na postihnuté miesto nanáša pri ponorení do špeciálnej nádoby. Parafínový zábal sa využíva i pri degeneratívnom ochorení kĺbov na rukách.
Ruku alebo lakeť ponoríme do rozpustenej parafínovej nádoby a rýchlo vytiahnite. Proces opakujte 5 až 10 krát. Nesmiete ponoriť ruku alebo lakeť na dlhšie ako 2 sekundy. Pokiaľ máte veľmi citlivú pokožku alebo je vám pohyb nepríjemný, prístroj nepoužívajte.
Parafín kombinuje zdravotnícke a estetické účinky. Pôsobí blahodarne na nervovú sústavu (na dlaniach sú nervové zakončenia buniek), po terapii sú ruky odpočinuté, hladké, jemné a zamatovo hebké. Svojou priedušnosťou zábal zvyšuje prekrvenosť pokožky, nahradzuje obklady, zmäkčuje kožu.
Modelovanie gélových nechtov
- pri práci s UV gélom sa špeciálna hmota nanáša štetcom na vopred upravený necht.
- príprava nechtov, vymodelovanie nechtov s použitím umelých špičiek (tipov)  a nanesením špeciálneho gélu - farebnosť a zdobenie podľa Vášho želania, ( farebné gély, trblietky, trblietky viac farieb, kamienky, 3D nálepky, pečiatky, nail art), vybrúsenie do želaného tvaru, zafixovanie vrchnou ochrannou vrstvou gélu, ošetrenie okolia nechtov olejčekom.
Aby ste si nepoškodili ruky a taktiež gél na nechtoch, pri práci s chemickými čistiacimi prostriedkami používajte gumené rukavice. Ak sa pod gélom vytvorí vzduchová bublina, obráťte sa na nechtovú dizajnérku, pretože pri nesprávnom zaobchádzaní sa gélové nechty môžu ešte viac poškodiť. Takisto ak sa vzduchová bublina farebne zmení, nechtová dizajnérka gél na nechte odstráni, prirodzený necht ošetrí a gél nanesie v neporušenej vrstve.
modelácia gélových nechtov (Cena 27 €)
 
Dopĺňanie gélových nechtov
- gél sa nanáša (dopĺňa) na odrastenú a prebrúsenú časť nechta. Necht sa vytvrdzuje v UV lampe tak ako pri modelácii. Ošetrenie okolia nechtov olejčekom.
dopĺňanie odrastených plôch (Cena 13,50 €)
 
Odstránenie gélových nechtov
- pri odstraňovaní gélových nechtov je treba postupovať veľmi opatrne, aby sa neobrúsili prírodné nechty.
(Cena 7 €)
 Nail art
- zdobenie nechtov podľa Vášho želania.
(Cena 5 €)

 
 
Lakovanie nechtov
- podľa Vášho želania - jednofarebné (1,50 €), francúzske (3 €), ozdobné (5 €)